Osobné konzultácie - na zbavenie strachov

Strachov a úzkosti sa po konzultácii zbavíte úplne, alebo sa výrazne zmenšia.  

Strachy majú rôzne formy, hoci vychádzajú z jedného základu - a to je strach zo smrti. V podstate sa bojíme, že v budúcnosti budeme trpieť, že bude viac toho zlého, ako dobrého. Napríklad sa bojíte, že sa zle rozhodnete, bojíte sa byť sami sebou, bojíte sa o peniaze,...

Strachy sa však dajú  rozpustiť a tým sa ich zbaviť - aj bez liekov.

Čoho a koho sa najviac bojíte?

Strachy sú ako zvieracia kazajka, ktorá vás oberá o slobodu

 • Strach o peniaze a istoty
  Firma vám dávala istou, že zarobíte na slušný život. Zrazu si príde "corona" a všetky istoty sú preč. Neistotu a strach ste prežívali aj po rozvode a bolo to naozaj ťažké.
 • Že nebude na hypotéku
  Váš strach je o to väčší, že splácate hypotéku na byt. Ak nezarobíte, mohli by ste prísť aj o strechu nad hlavou. Cítite, že strach vás oslabuje, ale neviete ho stopnúť.
 • Že vás nemajú radi
  Starať sa o 2 deti vám dáva zabrať. Nechávate sa využívať, len aby ste neprišli o ich "lásku". Aj partner sa k vám správa zle a chceli by ste sa rozísť. Strach, že zostanete sama vám to nedovolí.
 • Čaká vás operácia
  Že vraj sa nedá nič robiť a treba operovať. Strach z operácie rastie každou hodinou. Partner a rodičia vás povzbudzujú, ale váš strach je aj tak obrovský.
 • Bojíte sa otca, mamy aj autorít
  Za svojich 40 rokov ste už všeličo preskákali - svadba, rozvod, vlastná firma. Rodičia akoby pozabudli, že ste už vyrástli a stále vám zasahujú do života. Veľmi vám to vadí, ale bojíte sa "neposlúchať". Bojíte sa aj "uniforiem".

Vyriešme to spoločne

Aby ste mohli byť sama sebou a znova sa tešiť zo života

Mala som fóbiu z lietadiel a preto som prišla na konzultáciu strachov. Asi po 4 hodinách som odchádzala s pocitom, že fóbia je preč. O týždeň som letela do Brazílie, kde SA POTVRDILO, ŽE FÓBIA SKUTOČNE ZMIZLA. Na začiatku letu som síce mala strach, ale ani zďaleka sa to nepodobalo fóbii. Pri fóbii by som do lietadla totiž vôbec nenastúpila. Aj cesta domov bola v poriadku, takže konečne som sa tejto záťaže zbavila. Zuzka vie čo robí a presne cielenými otázkami nájde príčinu. Či terapiu odporúčam? AK VÁS UŽ NEBAVÍ ŽIŤ S FÓBIAMI, KTORÉ VÁS BLOKUJÚ, TAK URČITE.
Marcela Berith,www.stvorenoprozivot.cz, partner

Aké by to bolo...

 • keby ste sa vedeli rozhodovať s istotou a bez strachu, že niečo pokazíte?
 • keby ste mali istotu,, že firmu udržíte aj ťažkých časoch?
 • keby ste dokázali byť sebavedomá a cieľa-vedomá žena?
 • keby ste dokázali postaviť za seba - pred sebou aj inými?
 • keby ste sa cítili slobodne a povedali svoj názor mame aj otcovi?

Čo potrebujete k tomu, aby ste sa prestali báť?

 

 • 1
  Nájsť a pomenovať svoj najväčší strach
  Strach je silná emócia a nabaľuje sa ako snehová guľa. Na konzultácii začíname riešiť najväčší strach, pretože tie slabšie zvyknú zmiznúť spolu s ním.
 • 2
  Pohľadať príčinu a spúšťače
  Strachy môže spúšťať minulá skúsenosť. Napr. partner neprišiel načas domov a vás prepadne strach, že má milenku. Takto od vás odišiel otec a bojíte sa, že sa to zopakuje.
 • 3
  Odstrániť príčinu
  Metódou PSYCH-K vymeníme podvedomé presvedčenie, ktoré vám škodí a spúšťa strachy. Namiesto škodlivého presvedčenia vložíme nové, ktoré si vedome vyberiete.

Strachy sú ako zvieracia kazajka. Na konzultácii vám pomôžem dostať sa z nej.

Čo vám prinesie konzultácia so mnou?

 

 • Slobodu
  Určite sa nebojíte všetkého. Pocit zo seba, keď slobodne vyjadríte svoj názor je nádherný. Stúpa vaše sebavedomie a sebaistota. Keď odstránime strachy, ktoré vám nedajú spávať - budete toho prežívať podstatne viac.
 • Príval energie
  Strachy sú dobrý sluha, ale zlý pán. Keď vám začnú vládnuť, "požierajú" vašu životnú energiu. Čím viac sa bojíte, tým viac ich "kŕmite". Odstránením strachov sa uvolní obrovské množstvo energie a to vám dodá novú chuť do života.
 • Sebavedomie a sebaistotu
  Pocítite v rôznych oblastiach. Prejaví sa napríklad vo vzťahoch s rodičmi, s deťmi, alebo susedmi. Vo firme si upevníte pozíciu svojím vystupovaním. Je rozdiel, či ste "ustráchaná" alebo sebavedomá podnikateľka. Ľahšie sa budete rozhodovať a to vám ušetrí nervy a čas.

Výmena

podvedomých programov

metódou PSYCH-K

Na konzultáciách používam aj metódu PSYCH-K, ktorá prináša výsledky  - dlhodobo a veľmi rýchlo 

Až 95 % každého dňa myslíme a konáme podvedome!

 

Čo to znamená? Podvedomie je ako "neviditeľný" šéf. Núti vás robiť aj veci, ktoré idú proti vám. Napr. žijete s partnerom, aj keď nechcete. 

Dobrý správa je, že podvedomie je ako automatický robot. Prehráva programy, ktoré tam boli zapísané. Do vašich 7 rokov ich tam zapisovali ľudia okolo vás, najviac rodičia.

Programy sú zapísané vo vašom podvedomí, ale v podstate sú cudzie. Akoby si otec zapísal úlohy do vášho diára. Takže plníte otcove úlohy len preto, lebo sú zapísané vo vašom diári. Nepozorovane tak strácate seba. 

Výmenou programov máte možnosť zapísať si svoje predstavy o vzťahoch do "svojho diára". S nimi sa budete vo vzťahoch cítiť sami sebou a s radosťou ich budete naplňovať. 

Ako prebiehajú konzultácie?

 • Zavoláte mi na mobil 0905 367 783, alebo mi napíšete na rihakovazuzana@gmail.com. Dohodneme si podrobnosti a termín.
 • Konzultovať budeme online. Buď skypom, alebo cez messenger. Keby ste mali iné požiadavky, navrhnite a určite sa dohodneme.
 • Len čo si dohodneme termín, prosím vyplniť objednávku a konzultáciu zaplatiť vopred.

Cena konzultácií a mentoringu

 

Trvanie konzultácie: 90 minút

Cena za konzultáciu: 148,- eur

Cena za mentoring: závisí od počtu sedení (pri objednávke 3 konzultácií je o 10 % nižšia. Platí princíp, že čím viac hodín, tým nižšia cena.)

Cena je konečná - nie som platiteľom DPH

Prečo konzultovať so mnou?

Počúvam nielen to, čo hovoríte ale pomocou reči tela vnímam súvislosti. Človek ich prehliada kvôi strachom, alebo bolesti.

Problémy bývajú zamotané a nájsť pravú príčinu si vyžaduje cit a zručnosť.

Pomocou presne cielených otázok nájdeme príčinu. Konkrétny podvedomý program, ktorý vás desí. 

Pomôžem vám naformulovať nový program, ktorý vložíme do podvedomia namiesto starého programu. 

Svalovým testom zistíme, či je nový program "zapísaný" v podvedomí. 

Nový program v podvedomí pocítite tak, že vám bude "dobre na duši". Pocítite slobodu a radosť, pretože sa stávate sami sebou. Budete mať pocit, že všetko je krajšie.

Naučím vás urobiť si "akčný plán" a nový program používať v každodennom živote. 

Je to na vás

Vždy máte na výber - buď sa snažíte zbaviť sa strachov sami, alebo pohľadáte odborníka.

Každé rozhodnutie má svoje preproti.

Samo-riešenie je ideálne, ale môže trvať veľmi - veľmi dlho. Niekedy sa to nemusí podariť vôbec. V tom horšom prípade to končí liekmi proti úzkosti, na ktorých vzniká závislosť.

Konzultácia stojí peniaze, ale výsledky pocítite rýchlo - niekedy aj hneď. V práci na sebe funguje domino efekt. Ak si napr. vyriešite konflikt s partnerom, príjemnú zmenu pocítite aj vo vzťahu s otcom. 

Rozhodli ste sa konzultovať?

zavolajte mi prosím na mobil 0905 367 783, alebo napíšte na rihakovazuzana@gmail.com. Dohodneme si podrobnosti a termín.