Výhodou osobných konzultácií je:

  že vám najrýchlejšie pomôžu k viditeľným zmenám, pretože:

 

 • v nich využívam svoje odborné vzdelanie u svetových lídrov a 15 rokov skúseností
 • máte 1/2 hodinku zdarma, na ktorej zistíte, či vám moje metódy vyhovujú
 • posúdim, či vám môžem reálne pomôcť s vyriešením problému
 • ak budem mať pochybnosti, moju konzultáciu nedoporučím 

Zuzkina skúsenosť:

Zuzka ma svojimi otázkami krásne sprevádzala. Úžasne vyciťovala, ktorým smerom sa uberať, kde to najviac bolí a kde to vyliečiť. Boli to 3 intenzívne hodiny môjho sebaobjavovania a na konci prišla úľava a obrovská spokojnosť. Za tie peniaze to rozhodne stálo, pretože UŽ O 2 DNI SOM DOSTALA OBJEDNÁVKY NA SVOJE SLUŽBY V TROJ-NÁSOBNEJ HODNOTE, AKO BOLA CENA TERAPIE. Tento VÝSLEDOK PRIPISUJEM práve FINANČNEJ TERAPII. Či by som Finančnú terapiu odporučila aj iným? Už sa stalo a môj kamarát bol rovnako nadšený ako ja. Terapiu odporúčam každému, kto má problémy s peniazmi, strachmi alebo vo vzťahoch. P.S. PO MESIACI SA MOJE PRÍJMY ZVÝŠILI o celých 3 000,- eur a nič z toho, čo sme na terapii vyriešili sa nevrátilo. www.zuzanamihalechova.sk
Zuzana Mihalechova

Využite svoju 1/2 hodinku zdarma

 • a pred konzultáciou mi zavolajte:  +421 905 367 783, alebo 
 • mi napíšte na rihakovazuzana@gmail.com
 • aby sme sa vyhli zbytočnému sklamaniu

Marcelka sa zbavila fóbie z lietadla:

Mala som fóbiu z lietadiel a preto som prišla na konzultáciu strachov. Asi po 4 hodinách som odchádzala s pocitom, že fóbia je preč. O týždeň som letela do Brazílie, kde SA POTVRDILO, ŽE FÓBIA SKUTOČNE ZMIZLA. Na začiatku letu som síce mala strach, ale ani zďaleka sa to nepodobalo fóbii. Pri fóbii by som do lietadla totiž vôbec nenastúpila. Aj cesta domov bola v poriadku, takže konečne som sa tejto záťaže zbavila. Zuzka vie čo robí a presne cielenými otázkami nájde príčinu. Či terapiu odporúčam? AK VÁS UŽ NEBAVÍ ŽIŤ S FÓBIAMI, KTORÉ VÁS BLOKUJÚ, TAK URČITE.
Marcela Berith www.stvorenoprozivot.cz, partner

Ceny

Platí sa vopred a cena je pre všetky konzultácie rovnaká

 • 6-hodinový balíček = 477,-      ( 79,-/h)  
 • 3-hodinový balíček = 247,-      ( 82,-/h)
 • 1 hodina                    =   97,-     ( 97,-/h)

P. S. Pár, ktorý chce konzultovať spolu, platí iba za 1 osobu 🙂

P. P. S. Predplatený čas si môžete čerpať do 6 mesiacov od zaplatenia balíčka.

 

POZOR!!!

Málo ľudí vie, že ich šťastie či nešťastie najviac ovplyvňujú ich podvedomé priority, pretože rozhodujú o tom,

 

 1. či máte v živote dosť peňazí,

 2. či ich zarábate tým, čo vás baví (poslaním)

 3. či ste šťastní v osobných aj pracovných vzťahoch  

 4. ako ste spokojní či nespokojní so svojím životom

Podvedomé priority sú vaším vnútorným zdrojom, ktorý určuje kvalitu vášho života. Kým ho neodomknete, t.j. nezistíte si 3 najvyššie, nemôžete z neho čerpať. 

Vaše 3 najvyššie priority, rozhodujú o tom, čo robíte, ako sa rozhodujete a čo v živote máte.

Podľa nich zistíte, čo je pre vás najdôležitejšie a čo vám dáva najväčší zmysel na podvedomej úrovni.

Podvedomie rozhoduje o tom, čo v živote robíme a máme, pretože ovláda náš život až na 95 % každého dňa. Vedome teda žijeme iba na 5 %. Preto nestačí po peniazoch len túžiť, ale potrebujeme ich dostať aj do podvedomia - medzi najvyššie priority. 

Ak sa vám po odhalení priorít ukáže, že peniaze, alebo partner nie sú medzi 3 najvyššími prioritami,  nemáte ich ani v realite.

Toto (seba)-poznanie môžete prakticky použiť na to, aby ste do svojej "priorítnej top 3" presunuli to, po čom túžite. To čo máte v prioritách sa objaví aj vo vašej realite. 

Ja som si tam pred 2 rokmi presunula peniaze a funguje to. Nie, že by padali z neba, ale mám viac príležitostí poskytovať svoje služby, ktoré ľuďom pomáhajú, a preto mi za ne viac a radi platia.

Priority sú pre každého človeka jedinečné, rovnako, ako odtlačky prstov. Preto si potrebuje každý, kto chce mať život vo svojich rukách - nájsť tie svoje.

Človek, ktorý svoje priority nepozná, nemá sa s čím identifikovať, a preto  v sebe necíti oporu. Možno má problémy s peniazmi, robí prácu, ktorá ho nebaví, alebo prežíva konflikty vo vzťahoch a nevie to riešiť. Ťažko sa rozhoduje a nevie byť autentický. Máva pocit, že žije "cudzí" život. 

Brána k vaším peniazom, poslaniu a šťastiu v osobných aj pracovných vzťahoch sa odomkne po zistení vašich priorít.