Pracujte menej - odkladajte viac

K peniazom cez podvedomie

Zvládnite oblasť príjmov neobvyklou metódou

Zarábate na hypotéky?

  • Kedy sa jej konečne zbavím? Stále len tie mizerné peniaze! Od strachu nemôžete poriadne spať. Život  pasci - takto sa teraz cítite. 
  • Túžite po chvíli, keď sa váš život prestane točiť okolo peňazí. Keď vás aspoň na chvíľu prestanú stresovať účty a faktúry. 
  • Chceli by ste zarábať viac a už aj viete, ako. Lenže k tomu potrebujete investície a ľudí. A ste v začarovanom kruhu, pretože ich nemáte z čoho platiť.

Peniaze vás oberajú o radosť aj zdravie?

Tvrdo pracujete, ale aj tak ich je málo. Ak vám nejaké zostanú, príde niečo mimoriadne a sú fuč. 

Kvôli peniazom strácate priateľov. Nemáte čas na stretnutia, pretože stále pracujete. 

Začala sa ozývať chrbtica a aj oči slabnú. Celé dni len sedíte a pohyb žiadny. Keď máte chvíľu voľna, dobiehate práce v domácnosti. 

Snívate o hojnosti a slobode?

Už vás nebaví stále sa obmedzovať. Máte pocit, že kvôli peniazom ani nežijete. Kolotoč práca - peniaze - domov, vás už fakt unavuje.

Chceli by ste svoju firmu posunúť. Máte kopu nápadov, ale na realizáciu chýba energia a samozrejme...peniaze. 

Láka vás aj poriadna dovolenka, kde by ste totálne vypli. Aspoň na 3 týždne. Lenže nie sú peniaze, lebo oprava auta urobila škrt cez rozpočet.

Ako sa dostať zo začarovaného kruhu

Finančné problémy sa vás držia ako kliešť. Chceli by ste vystúpiť z tohto šialeného kruhu a aspoň "ochutnať" hojnosť. Dovoliť si všetko, čo vám robí radosť a nemusieť toľko rátať.

Čo ak hľadáte na nesprávnom mieste? Čo ak treba riešiť peniaze "systémovo"? Nie vo vedomej myslí, ale v podvedomí? Možno, že peniaze vôbec nesúviasia s tým, ako ťažko pracujete. 

Vyskúšali ste kopec techník, študujete knihy o peniazoch, ale výsledky žiadne!!!Keď ste robili afirmácie na peniaze, cítili ste sa trochu lepšie, ale reálne k vám aj tak neprišli.

Že by tou cestou bolo niečo v podvedomí?

 

Nie je tá nová cesta nebezpečná?

Chodiť do podvedomia? Čo to vlastne znamená? Nie je to nebezpečné? Veď o tom nič nevieme. Všetci sa pritom tvária tak záhadne...

Čo ak je vaše "podvedomie" opradené záhadami len preto, aby ste boli chudobná? Aby ste boli slabá a súhlasili so všetkým, čo "panstvo" nariadi?

Napríklad vaše zvyky. Nerobíte ich automaticky? Vôbec nerozmýšľate, či zastaviť na červenej. Alebo zamykanie vchodových dverí. Tiež nešpekulujete, ale bez romýšľania ich zamknete a odchádzate z domu.

Viete si predstaviť, že podvedomie je kúsok vás a nie je na ňom nič záhadného. Treba ho iba lepšie spoznať a ponaprávať to, čo tam bolo "zle" uložené?  

Neobvyklá metóda

  • Rieši príčiny problémov s peniazmi
  • Príčiny sú uložené v podvedomí
  • Odhalením príčiny a novým nastavením sa zmení realita
  • Nová realita znamená finančnú hojnosť a slobodu

 

Čo získate nezvyčajnou metódou

Zbavíte sa strachov, z ktorých sa vám každý mesiac zvieral žalúdok

Na peniaze už nebudete musieť ťažko pracovať a aj tak ich bude dosť. 

Nervozitu vystriedajú pocit pohody a bezpečia, pretože k vám budú prúdiť.

Budete odkladať bokom, aby peniaze začali neskôr pracovať pre vás a nie vy pre peniaze

 

Cena kurzu

 

Cena kurzu je teraz 97,- eur

 

Na kurz dostávate 15 dňovú záruku vrátenia peňazí. Ak zistíte, že vám kurz nevyhovuje, napíšte mi prosím na rihakovázuzana@gmail.com a svoje peniaze dostanete späť.