Ako zvládnuť osamelosť v 7 krokoch a cítiť sa milovaná/milovaný

Zo všadiaľ na nás vyskakujú reklamy šťastných ľudí v kruhu rodiny a priateľov. Ako sú spolu a tešia sa z toho, že sú spolu. Áno, beriete to z rezrevou, ale aj tak vás to niekde vnútri zabolí, že vy medzi nich nepatríte. Aj vy chcete byť milovaná, šťastná a spokojná. 

Celý život ste sa snažili urobiť šťastných ľudí okolo seba, svoje deti, manžela, priateľov a dúfali, že ak robíte všetko pre ostatných, aj vám sa z toho šťastia kúsok ujde. Ako to dopadlo? Zle, šťastie sa vám neušlo. O vaše šťastie sa nepostaral nikto, ale vôbec nikto, dokonca ani vy sama. Deti dorástli, majú svoje názory a svoj svet, z ktorého vás vystrčili. Nemáte v ňom ani len kúsoček miesta. S maželom ste sa rozviedli, pretože si našiel inú partnerku. Už ste sa s tým zmierili, ale aj tak je to nefér. Ten vzťah si vybudoval počas vášho spoločného manželstva a vy sa cítite ako naivná hlupaňa. Všetci okolo sa vám zdajú šťastní, iba vám sa to akosi nedarí. Neveríte ľuďom, uzavreli ste sa do seba a komunikujete len s pár priateľkami. Mobil vám nezazvoní, ako je deň dlhý. A ak vás náhodou niekto zavolá, je to anketa alebo ponuka niečoho...

Chýba vám niekto blízky? s kým by ste prežívali radosť, ale aj ťažké chvíle? Nemáte nikoho, s kým by ste chceli byť spolu?

Neveríte ľuďom? Neveríte chlapom? Neveríte ľuďom? - Príliš vám ublížili a bojíte sa, že by sa to mohlo zopakovať?

Uzavreli ste sa a zaliezli do jaskyne, do bezpečia. Lenže - v tej jaskyni vám začína byť zima a cítite sa hrozne sama. 

Ja vás z tej jaskyne privediem do bezpečia. To bezpečie sa naučíte vytvoriť si sami. Nebudete odkázaní na milosť a nemilosť ostatných, ktorí vám to bezpečie nemôžu vytvoriť, aj keby veľmi chceli. 

Jediný človek, ktorý si dokáže vytvoriť vnútorné bezpečie - ste vy sama či sám.

 V tomto videu sa dozviete nielen to, aké presné kroky vás privedú do bezpečia, ale ako si to bezpečie vytvoriť, nech ste kdekoľvek a s kýmkoľvek. 

 

Unikátny postup, ako si s osamelosťou poradíte veľmi účinne a rýchlo aj sami

 

Získajte video s návodom, v ktorom sa dozviete, ktorých 7 krokov vás vyvedie z pocitu izolácie a osamelosti

 

Cítite sa nemilovaná a opustená? - chcete zmeniť na Milovaná a šťastná? 

 

Ako dosiahnuť pocit šťastia bez ohľadu na to, či ste na Vianoce sami alebo s rodinou?

 

Ako prekonať osamelosť a byť so sebou sťastní

Ako prekonať osamelosť a cítiť sa milovaná či milovaný

  • osamelý a nemilovaný?
  • sám
  • izolovaný
  • odtrhnutý
  • neprijatý
  • nemilovaný