Konzultácie prebiehajú formou rozhovoru

Metóda Dr. Demartiniho umožňuje najúčinnejší spôsob seba - premeny, akú som za 20 rokov hľadania našla. Urobila som si certifikát v Johannesburgu a osobnú premenu môžeme naštartovať aj u vás

Nižšie nájdete 4 základné typy konzultácií. Nemusíte sa rozhodovať, ktorú si objednať, pretože problémy sa niekedy prepletajú a človek stráca prehľad. Stačí, ak si ujasníte, čo vás trápi najviac a metódy skombinujeme podľa potreby.

  • Potom zistíme príčinu vášho najväčšieho problému
  • Pochopením sa zmení váš vnútorný postoj
  • Staré situácie začnete vnímať po novom

Aké sú účinky konzultácie? 

1) buď vám stará situácia prestane vadiť (napr. mama vám bude vyčítať naďalej, ale vás to už nenahnevá. Budete ju počúvať akoby sa vás to vôbec netýkalo. Možno si s pobavením vypočujete jej 150. verziu.

Za 6 h sa zbavila FÓBIE z lietadla

Prehraním videa súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov YouTube.

Zistiť viacPovoliť video

2) alebo ľudia, ktorí vám spôsobovali bolesť sa vytratia z vášho života. Možno sa presťahujú, odcestujú...

Vaša odmena

Bonusom za vašu námahu je príval energie. Predtým ste sa (márne) pokúšali meniť iných a plytvali svojou energiou. Túto energiu teraz môžete venovať sebe - na naplňovanie svojich vlastných plánov a túžob.

Ďalší bonus je dobrý pocit zo seba. Ten príde vďaka vášmu rozšírenému vedomiu a pochopeniu. Lepšie porozumiete sebe, ale aj iným.

Vo vyšších štádiách sebapoznania budete pociťovať  vďačnosť za lekcie a k ľuďom, ktorí vám ich dali, bez ohľadu na to, aké boli ťažké.

P.S. V 20 ročnom spore s ex-manželom som mala lekcií ako maku. Nie je to vždy ľahké, ale vďačnosť je silnejšia.

Úvodný rozhovor - cca 30 minút - dostávate zdarma 🙂

Rezonuje to s vami? Zavolajte 

 

PENIAZE

Zmeníme vaše vnútorné nastavenia, aby peniaze prúdili k vám a nie od vás :). Poznáte finančné "vankúšiky"?.

VZŤAHY 

Zbavíte sa výčitiek a pocitov viny. 20 ročné krivdy riešime rovnako rýchlo, ako tie včerajšie.

POSLANIE

Vaše poslanie vám prinesie radosť aj peniaze. Aj vy môžete byť  platení za to, čo robíte najradšej.

STRACHY + fóbie

Strachy sa rozpustia ako cukor vo vode. 

Za 6 h sme vyriešili fóbiu z lietadla ...

Skúsenosti s konzultáciami

Mala som fóbiu z lietadiel a preto som prišla na terapiu strachov. Asi po 4 hodinovej terapii som odchádzala s pocitom, že fóbia je preč. O týždeň som letela do Brazílie, kde SA POTVRDILO, ŽE FÓBIA SKUTOČNE ZMIZLA. Na začiatku letu som síce mala strach, ale ani zďaleka sa to nepodobalo fóbii. Pri fóbii by som do lietadla totiž vôbec nenastúpila. Aj cesta domov bola v poriadku, takže konečne som sa tejto záťaže zbavila. Zuzka vie čo robí a presne cielenými otázkami nájde príčinu. Či terapiu odporúčam? AK VÁS UŽ NEBAVÍ ŽIŤ S FÓBIAMI, KTORÉ VÁS BLOKUJÚ, TAK URČITE.
Marcela Berith, www.stvorenoprozivot.cz, partner
Zuzka ma svojimi otázkami krásne sprevádzala. Úžasne vyciťovala, ktorým smerom sa uberať, kde to najviac bolí a kde to vyliečiť. Boli to 3 intenzívne hodiny môjho sebaobjavovania a na konci prišla úľava a obrovská spokojnosť. Za tie peniaze to rozhodne stálo, pretože UŽ O 2 DNI SOM DOSTALA OBJEDNÁVKY NA SVOJE SLUŽBY V TROJ-NÁSOBNEJ HODNOTE, AKO BOLA CENA TERAPIE. Tento VÝSLEDOK PRIPISUJEM práve FINANČNEJ TERAPII. Či by som Finančnú terapiu odporučila aj iným? Už sa stalo a môj kamarát bol rovnako nadšený ako ja. Terapiu odporúčam každému, kto má problémy s peniazmi, strachmi alebo vo vzťahoch. P.S. PO MESIACI SA MOJE PRÍJMY ZVÝŠILI o celých 3 000,- eur a nič z toho, čo sme na terapii vyriešili sa nevrátilo.
Zuzana Mihalechová, www.zuzanamihalechova.sk
Na terapiu som prišiel kvôli výčitkám, ktoré ma trápili s haváriou a smrťou mojej sestry. Okrem výčitiek sme riešili aj nedorozumenia vo vzťahoch. Keď mi Zuzka po pol roku zavolala, či mám záujem otestovať jej nový online kurz: Ako milovať ľudí, ktorí ublížili, uvedomil som si, že to nepotrebujem. PROBLÉMY VO VZŤAHOCH, KTORÉ SME NA TERAPII VYRIEŠILI, SA UŽ NEVRÁTILI. Vo vzťahoch doma i v práci sa cítim omnoho lepšie dovolím si byť sám sebou. Či terapie vzťahov odporúčam? Tak ako pri prvej terapii - AK CHCETE BYŤ VO VZŤAHU SAMA/SÁM SEBOU A NETRÁPIŤ SA KVÔLI OSTATNÝM, TAK URČITE.
Tomáš M.