Referencie

Ahoj Zuzi, ja tiež veľmi pekne ďakujem za úvodné stretnutie. Som veľmi rada, že som ťa spoznala a priblížila si mi techniku, ktorou sa človek môže prepracovať do psychickej rovnováhy. Pred rokom by mi nenapadlo, že sa takýmto niečím budem zaoberať. Už aj si idem na šprtnúť tvoje videá.
Eva A.
Ahoj Zuzi, Mne bolo tak isto dobre na sedení a mala som z celého stretnutia výborný pocit. Začínam sa riadiť heslom: Milujem svoj život. Ja si vlastne aj uvedomujem každodenne, že pokračovať v negatívnom uschovávaní všetkých pocitov, citov, prežitkov, konfliktov vo mne by bolo sebadeštruktívne. Najťažšie je to s uvedomovaním si.
Eva A.
Pre mňa je ZRKADLENIE úžasnou pomôckou transformácie a pochopenia samej seba. V tých boľavých situáciách na ceste môjho života si ho uvedomujem o to viac. Síce aj to priznanie si a následné pátranie bolí, ale je to veľká úľava, keď sa krížovka vyrieši a duša opäť plynie s ľahkosťou. Áno, má to dopad aj na vzťahy...aj vzťahy boli plné hádaniek, kým som nepoznala čaro zrkadlenia. Práca na sebe je doživotná, ono aj keď sa problém vyrieši, neskôr sa ukáže, že aha, ešte dačo tam zostalo skryté :). Tak ako si krásne povedala, ako tie šupky z cibule olupujeme ďalej.
Tatiana Roller, Bratislava
Takže keď to všetko po cca dvoch týždňoch SEMINÁRA O ZRKADLENÍ VZŤAHOV zhrniem a podčiarknem...je to zo dňa na deň lepšie a lepšie, ľudia okolo mňa sú milí. Zrážku s blbcom som nezažil. Zrkadlo ukazuje zatiaľ tých dobrých a usmiatych v mojom teritóriu. No a teraz už pracujem na tom finančnom pláne, ale toto mám rozbehnuté na viacerých frontoch, tak uvidíme...
Feďo Nikmon, profesor na vysokej škole
"Nečujná je pravda mojej duše, má zmysel len pre mňa, pretože moje pravdy nie sú bezpodmienečne aj tvoje. Zostáva teda ticho, až sa naše pravdy v tichosti stretnú. AKO SA NASMEJEME, KEĎ ZISTÍME, ŽE KAŽDÝ Z NÁS SA ZRKADLÍ V TOM DRUHOM..." Nie som síce autorkou týchto riadkov, ale výstižne vyjadrujú zrkadlenie, ktoré sme sa učili aplikovať na workshope v Prievidzi
Ivana Krausková
Po SEMINÁRI O ZRKADLENÍ sa u mňa veľa vecí zmenilo. Vnímam viac, že to čo dokážem je super. Urobila som rozhodnutia ktoré som odkladala dlhý čas a teší ma hlavne to, že som prestala podporovať "obete". Dokážem odmietnuť to do čoho sa mi nechce, napr, stretnutie na ktoré nemám náladu, alebo telefonické riešenie problémov . To je u mňa veľký pokrok. Cítim sa sebaistejšia, lebo viem že dokážem so sebou pracovať. Keď sa mi niečo nepodarí dokážem si povedať NO A ČO! Na stretnutí s priateľom som ustála samu seba. Seminár určite doporučím, aj to robím, pretože čím viac ľudí sa presunie do vedomého žita a stavu spokojnosti a radosti tým bude svet krajší. Keďže som stretutie organizovala mimoriadne ma teší skutočnosť že mi viacerí osobne ďakovali, pretože vidia zmeny a výzvy ktoré im seminár priniesol. Stálo to za námahu..
Katka Korcová, majiteľka obchodu
Bola som na SEMINÁRI O ZRKADLENÍ v Prievidzi. Volám sa Monika a riešila som svoj vnútorný hnev. Konkretizovala som situáciu na dovolenke so známou. Tento pondelok bol hneď aj skúšobný komisár - prišli k nám dotyční známi na návštevu a situáciu som zvládla výborne. Z mojej strany boli všetky záležitosti vyčistené, vyrovnané a hnev nebol žiadny. Myslela som si už predtým, že mám hnev voči tejto známej spracovaný a teraz sa mi to len potvrdilo. Počúvam svoj solar plexus ktorý je pre mňa výborným poradcom a pracujem, pracujem, pracujem. Prijala som to že som jedinečná, najlepšia ako môžem byť. Som rada za to, že som mohla absolvovať tento seminár, rozprávam o ňom svojim priateľom a známym. Zo srdca Ti prajem, aby si s Láskou a Pochopením naplnila Svoje Veľké Dielo.
Monika
Za pár hodín konzultácií sme vyriešili moje nedorozumenie s kamarátkou, našli moje poslanie a začali prelinkovávať peniaze s poslaním. To, čo ma veľmi ťažilo vo vzťahu, sme zrkadlením vyriešili asi za pol hodiny. Ďalšie stretnutie s kamarátkou bolo príjemné a bez napätia, čo mi potvrdilo, že zrkadlenie naozaj funguje. Potom sme odhalili hierarchiu mojich osobných hodnôt, ktoré mi ukázali cestu k môjmu poslaniu. Zbadal som súvislosti, ktoré mi od malička ukazovali, čo robím v živote najradšej a na čo sa mám profesne zamerať. Zistil som, že peniaze nie sú v mojich top 5 prioritách, prelinkovali sme moje poslanie s peniazmi. Po konzultáciách sa uvolnilo napätie a nekľud, ktorý som pociťoval na začiatku. To mi potvrdzuje, že sa niečo pohlo. Ako keby veci v mojom živote dávali väčší zmysel a všetko začína do seba zapadať.
Juraj
≥≥≥≥≥Prečítala som veľa kníh o sebapoznávaní , ale až pri konzultáciách som pochopila, ako to vlastne s tým naším podvedomím je. Bol to AHA efekt, ktorý príde, keď nám zapadne chýbajúca časť do „skladačky života".≥≥≥≥≥ Nie život, ale postoje k tomu, čo nám život prináša, som zmenila od základov a veru je mi ľahšie na duši. ≥≥≥≥≥ Pani Zuzanu som oslovila, pretože som sa dostala do slepej uličky a bola som naozaj zúfalá. Už viem prečo sa mi v práci nedarilo a prečo následne prišlo zhoršenie zdravia. Pohľad na seba cez zrkadlo iných a zistenie, čo je mojím životným poslaním mi doslova zachránilo život. Toto je cesta ako sa stať tvorcom! Vrelo odporúčam.≥≥≥≥≥
Monika K.