Online kurz: Ako milovať rodičov, ktorí ublížili

Marcela: "...vyhŕkli mi slzy a zrazu sa niečo stalo! AHA..."

Prehraním videa súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov YouTube.

Zistiť viacPovoliť video

Za 5 hodín som odpustila otcovi "51 ročnú krivdu"

Bolí vás, že vám rodičia ublížili? V detstve sa nestarali o to, čo cítite, nechápali vás a všetko ostatné bolo dôležitejšie ako vy. Teraz vás ako dospelých poučujú, kritizujú a neznášajú vášho partnera. Chceli by ste byť s nimi, ale keď si predstavíte, ako to zasa dopadne, hneď vás prejde chuť. Alebo už dávno zomreli, ale spomienka na nich bolí. Ak prežívate podobné trápenia, tieto riadky vám môžu veľmi príjemne zmeniť život.

Keď sa vynorí bolestivá spomienka, riešim ju hneď a nečakám, kým ma začne deptať. V minulosti som to nevedela. Kvôli krivdám od mamy alebo otca som sa trápila celé roky. Oberala som sa o životnú silu a veľmi sa im odsudzila.

Na "odpúšťanie" používam 40 rokov overovanú Demartiniho metódu, na ktorú mám certifikát ako jediný facilitátor v SR a ČR. Hlboké zranenia vo vzťahoch liečime rovnako rýchlo, ako tie včerajšie. Na tejto metóde ma fascinujú výsledky. Dajú sa dosiahnuť za pár hodín a sú trvalé, pretože dochádza k spojeniu kvantových častíc. 

Pri príprave tohto kurzu som napr. vyliečila "zranenie", ktoré ma ťažilo celých 51 rokov! Kvôli nemu som si zničila vzťah s otcom. Otec neskôr zomrel, ale bolesť zostávala. Vďaka osvedčenému postupu som za 5 hodín premenila bolesť na vďačnosť! Vďačím otcovi za to, čo urobil a sebe za to, že som pochopila lekciu. Rany z detstva liečim hneď, ako sa vynoria.

Bolestivé spomienky zaťažujú

Zatrpknutosť a pocity viny sú minulosťou, pretože bolesť sa zmenila na vďačnosť. Trápenie kvôli zraneniam od otca a mamy mi už neberú energiu. Práve naopak, tieto skúsenosti ma posilnili a dnes ich dokážem využiť pre svoj rast a terapie. Svoju energiu používam na dosiahnutie vecí, ktoré ma napĺňajú.

Svoje rany si môžete vyliečiť aj sami 

Moja cesta k dnešným výsledkom nebola ani krátka, ani jednoduchá. Stála veľa peňazí, času a sklamaní. Cítila som sa zle a pokúšala som zlepšiť svoj vzťah k rodičom rôznymi metódami. Šamanizmom, pozitívnym myslením a ďalšími pokusmi nepomáhalo to vôbec, alebo len na chvíľu. 

AKO na to 

je podrobne vysvetľujem vo videách. Kurz je spracovaný jednoducho a prehľadne tak, aby ste sa to naučili. Aj keď je to online kurz, môžete sa pýtať mailom alebo v uzavretej FB skupine., V kurze sú príklady z môjho života, na ktorých vysvetľujem princípy. 

Vďaka kurzu sa priblížite k rodičom a vychutnáte si ich, pretože 

 • 1
  otvorí sa vám nový svet, pretože sa zmeniia vaše postoje k rodičom aj k sebe
 • 2
  zistíte, že rodičia sú vaším zrkadlom a to, čo sa vám nepáči, môžete zmeniť
 • 3
  odlepíte z rodičov nálepky a budete schopní ich milovať takí, akí sú
 • 4
  porozumiete pravej príčine svojej bolesti a naučíte sa ju vyliečiť
 • 5
  odstránite pocity viny, ktoré vám odsávali energiu

Viete si predstaviť, že ste sa oslobodili zo svojho vlastného väzenia?

Vnútorný pocit slobody a kľudu sa nedá kúpiť. Viete si predstaviť, že s mamou alebo otcom sa dokážete baviť normálne? Bez výčitiek, ktoré ste v sebe nosili celé roky? Uvidíte ich novými očami, pretože pochopením súvislostí a univerzálnych zákonov zistíte, že nič zlé neurobili. To, čo ste vnímali ako krivdu a bolesť nebolo tým, že vám chceli ublížiť, ale tým, že naše ľudské zmysly sú nedokonalé. To, čo sme nedostali do vienka vieme vedome doplniť a pohľad na vaše bolesti sa úplne zmení. Vnútorné oslobodenie sa od pocitov krivdy a bolesti je ako oslobodiť sa z väzenia, do ktorého ste sa zavreli vy sami.

Bojíte sa, že sa nebudete vedieť pohnúť a nebude pomocná ruka? 

Čo ak budete potrebovať pomoc? Bojíte sa, že budete odkázaní sami na seba, pretože sa k vám budem prihovárať iba z videí alebo písmenkami. Áno, máte úplnú pravdu. Preto ku kurzu zriadim uzavretú FB skupinu, v ktorej sa môžete pýtať tak, aby ste proces "odpúšťania" mohli dokončiť. Ak bude treba, vysvetlím vám všetko, čo budete potrebovať. Nenechám vás v tom samých, ale budem vašou oporou v priebehu celého procesu. 

ČO AK VÁM KURZ NEBUDE VYHOVOVAŤ? 

Veľmi jednoduché, pretože celé riziko beriem na seba. Máte celý mesiac na to, aby ste zistili, či vám kurz vyhovuje. Do 14 dní od začiatku kurzu môžete písomne požiadať o vrátenie peňazí. Vaše peniažky vám vrátim bez akýchkoľvek otázok. 

Kedy sa začne kurz? 

Organizačne je kurz nastavený tak, že ihneď po úhrade dostanete prístupové údaje. K celému kurzu budete mať prístup naraz, aby ste si mohli určovať svoje vlastné tempo.