Návšteva rodičov - bez hádok a depresií

 

Video - návod

Prežite krásne a skutočne pokojné vianoce s rodičmi pomocou praktického video - návodu:

 

"NÁVŠTEVA RODIČOV BEZ HÁDOK A DEPRESIÍ"

Chcete zmeniť napätie s rodičmi na harmonický vzťah? 

Chcete byť sami sebou a prijímať ich, akí sú?

 

Prečo sa musíte naučiť niečo o psychológii človeka a zrkadlení k tomu, aby ste si užívali výborný vzťah s rodičmi.

Autorka: Zuzana Riháková

Vyplňte krátky test, ktorý vám pomôže nájsť príčiny hnevu

 • 1
  Mama vás poučuje, ako máte žiť s partnerom a ako vychovávať deti, .....ÁNO/NIE
  Nezmierila sa s tým, že už máte deti a doteraz ste sa s partnerom nezobrali. Vadí jej, že vy zarábate viac a jeho vníma ako príživníka. Váš vzťah chce rozbiť, lebo partner si vás "nezaslúži"
 • 2
  Rodičia sú rozvedení a navzájom sa pred vami očierňujú.....ÁNO/NIE
  Hneváte sa, pretože sa rozviedli a vás sa nikto nepýtal. Zostali ste s mamou a počúvali, že otec je "darebák". Neplatí, nestará sa ... Neskôr ste zistili, že pravda je trochu iná. Začali ste sa s otcom stretávať a mama vám robí zo života peklo
 • 3
  Otec vám nikdy neukázal, že vás má rád.....ÁNO/NIE
  Vôbec neviete, na čom ste. Je uzavretý a city neprejavuje. Ale aj tak by ste chceli, aby aspoň naznačil, že mu na vás záleží. Že vidí, čo všetko ste v živote dokázali...
 • 4
  Mama, či otec majú radšej sestru ...ÁNO/NIE
  Sestra žije v zahraničí a keď má prísť na návštevu, idú sa z nej zblázniť. Nevidia, ako ich zneužíva. Vy sa o nich staráte, ale sestru majú aj tak radšej. To nie je fér.
 • 5
  Mama vás citovo vydiera....ÁNO/NIE
  Pomáha vám, ale na druhej strane chce, aby ste ju poslúchali. Chce, aby ste jej volali aspoň 1x týždenne, aby ste sa zúčastňovali rodinných osláv, aby ste k nej boli milí aj keď "rýpe".
 • 6
  Mama sa o vás bojí.....ÁNO/NIE
  Mama sa bojí, že sa neuživíte. Že nebudte mať z čoho splácať hypotéku a nebudete mať kde bývať. Svoje strachy prenáša na vás a znervózňuje vás

Ak ste čo len na jedinú otázku odpovedali ÁNO, dobrá správa je, že vo video - návode  nájdete praktický postup, ako vychádzať s rodičmi a vyliečiť staré zranenia.

Čo vám video - návod reálne prinesie?

60..... minút, ktoré venujete sledovaniu tohto videa, totálne zmení váš pohľad na mamu aj na otca. Jeho praktickým uplatňovaním okamžite pocítite zmeny k lepšiemu.

Namiesto súbojov a hádok, v ktorých ste sa dožadovali pochopenia, zrazu začnete chápať vy - seba aj rodičov. Dovolíte si byť spontánni a sami sebou.

Už pri sledovaní videa pochopíte, že aj vy môžete vychádzať s rodičmi, hoci majú ťažké povahy. Naučíte sa identifikovať  bloky vo vašich vzťahoch a postupne ich odstraňovať . 

Naučíte sa tiež...

 • prijať svoje odmietané vlastnosti naspäť do vedomia a stať sa slobodnejším
 • rozpustíte bloky k rodičom a váš vzťah začne prirodzene kvitnúť
 • zbavíte sa pocitu krivdy a bolesti, čo vám umožní vnímať ich srdcom
 • bezbolestne sa zbavíte výčitiek, ktoré oslobodia vás aj rodičov

Metód na zlepšenie vzťahov je neúrekom, ale tie, ktoré dlhodobo fungujú, spočítate na prstoch jednej ruky.

Najlepšia a najrýchlejšie fungujúca metóda, s ktorou som sa za 20 rokov hľadania stretla, je metóda Dr. Demartiniho, ktorú používam na základe certifikátu.

Je praktická a ľahko sa dá aplikovať. Jej výsledky človek pocíti okamžite v podobe dobrého pocitu, vnútorného kľudu a harmonického vzťahu. 

Vzťah s rodičmi - je alchýmia. Ako som sa ju naučila ?

Rodičov má každý bez výnimky. Silno a častokrát aj bolestivo nám odzrkadľujú naše odmietané vlastnosti. Pochopila som to pred 20 rokmi, kedy sa mi začínalo rozpadávať manželstvo a zúfalo som hľadala odpovede. 

Jednou z nich bol aj môj vzťah k otcovi. Veľa vecí som mu vyčítala - samozrejme že potichu, lebo som chcela byť "dobré dievčatko". Som presvedčená, že to zachytával, ale tváril sa, že je všetko v poriadku.

Navzájom sme sa odsuzdzovali a vzďaľovali. Nevedeli sme sa o našom vzťahu rozprávať a nevedeli sme ho ani riešiť. To čo sme vedeli obidvaja bolo, že to hrozne bolí.

Môj vzťah s otcom a potom aj s manželom ma nútili študovať a hľadať. Veľa vecí o fungovaní vzťahov som sa naučila na psychologickom výcviku, ale prakticky som to nevedela riešiť. 

Pred 2 rokmi som natrafila na Dr. Demartiniho a v jeho metóde som našla všetko to, čo som za 20 rokov hľadania nenašla nikde. 

Reálny pohľad na človeka, na vzťahy nielen z pohľadu psychológie, ale aj kvantovej fyziky a ďalších 280 vied. Naučila som sa zistiť pravú príčinu problému vo vzťahoch a metódy riešenia. 

Zo skúseností so sebou a s mojimi klientmi je to najefektívnejšia a najrýchlejšie účinkujúca metóda, ktorou dosahujeme trvalé výsledky. Metódy Dr. Demartiniho používam ako jediný jeho facilitátor v celej SR a ČR. Účinky terapií sú stále a problémy sa nevracajú. 

Metódu Dr. Demartiniho som použila aj na vyriešenie vašich vzťahov s rodičmi. Ak budete postupovať podľa návodu, výsledky pocítite veľmi rýchlo.

Video - návod " Návšteva rodičov bez hnevu a depresií" obsahuje:

 • Ako fungujeme vo vzťahoch a egoizmus
 • Naučíte sa identifikovať príčinu bolesti a hnevu na rodičov
 • Návod na praktické použitie univerzálneho Zákona zrkadlenia s mamou a otcom
 • Ako zmeníte postoj k mame a otcovi + čo je za oponou
 • Sledujete výsledky vašej práce
 • V akej forme dostanete video - návod
 • Dostanete: 1) video 2) MP3 a 3) myšlienkovú mapu, na ktorej je prehľadný postup korokov, ktoré budete robiť na dosiahnutie výsledku